Skip to main content

KARIÉRA V TGM RESEARCH

Připojte se k našemu rostoucímu týmu a pomozte nám utvářet budoucnost přehledů

Hledáte stáž, první práci nebo lepší pracovní prostředí? Zvažte TGM Research jako svůj další cíl. Nejsme jen společnost; jsme rodina!
ROSŤTE S NÁMI

V TGM Research pracujeme jako
tým abychom dosáhli víc.

V našem týmu se od každého z nás vyžaduje: zvídavost, protože věříme, že náš svět pohání vývoj; spolehlivost, protože každý nám věří na své cestě za lepším; hladovost, protože se usilujeme o nejvyšší cíle; podnikavost, protože pouze skutečná vášeň může vést k velkým úspěchům.
V TGM Research pracujeme jako tým abychom dosáhli víc
Jobs at TGM Research

Věříme, že když dnes uděláte něco nového, zítra budete šťastnější. Pouze zkoumáním a zkoušením něčeho nového můžeme překonat svůj strach a rozšířit si obzory a naučit se více.

Greg Laski, generální ředitel společnosti TGM Research
Greg Laski, generální ředitel společnosti TGM Research

PŘIPOJTE SE K NÁŠEMU GLOBÁLNÍMU TÝMU

TGM Research je první tým více než 50 zapálených lidí z více než 15 zemí pracující na dálku. Společně jsme se vydali na misi, jejímž cílem je přetvořit odvětví přehledů.
Přijímáme různé perspektivy a hledáme pracovité, sebemotivované jedince. Máte zájem připojit se k našemu týmu? Podívejte se na otevřené pozice:
Kariéra v TGM

Kariéra v TGM

Staňte se členem našeho stálého týmu. Pokud víte o světě průzkumu, vývoji podnikání nebo technických řešeních na internetu - kontaktujte nás nebo se podívejte na aktuální nabídky práce.
TGM Síťový živnostník

Síťový živnostník

Neustále zvětšujeme naši síť našich živnostníků, s kterými spolupracujeme v odvětví, kromě jiného, kvalitativního průzkumu, překladů (včetně simultánních překladů) a programování. Kontaktujte nás kdykoli.
TGM Místní poradce

Místní poradce

Pokud jste dočasní vedoucí, poradci a hledáte společnost, která Vám a vašim klientům poskytne spolehlivé údaje pro analýzu Vaší denní práce - kontaktujte nás. Můžeme vytvořit průzkumnou strategii, značkový panel, vyvinout a analyzovat pro Vás potřebné údaje.
TGM Affiliate

Partnerství

Pokud produkujete obsah na internetu a chcete si vydělat na provozu, který vytvoříte - přidejte se k našemu programu přidružených společností. Umístěte náš průzkum do svého prostoru a vydělávejte. (odkaz na podrobnosti o programu přidružených společností).

REFERENCE ZAMĚSTNANCŮ

Poslechněme si, co naši současní zaměstnanci říkají o TGM Research!
Jaká je kultura v TGM Research?
V čem je TGM Research jedinečný?
Jak jste vyrostli? Co jste se naučili?
Doporučili byste TGM Research?

Máte zájem se k nám přidat?

Připojte se k našemu globálnímu týmu. Vítáme velké myšlenky a odměňujeme skvělou práci. Podívejte se, koho aktuálně hledáme.