Skip to main content
PROVEĎTE S NÁMI LEPŠÍ VÝZKUM

Vybudujte si budoucnost s TGM Research

Pouhým vyhledáním, vytvářením a vyzkoušením něčeho nového se můžeme pohybovat rychleji než dříve. Učíme se každý den. Rosteme každým dnem. A je to zábava! 

GREG LASKI, generální ředitel TGM RESEARCH

PROVEĎTE S NÁMI LEPŠÍ VÝZKUM

Vybudujte si budoucnost s TGM Research

Pouhým vyhledáním, vytvářením a zkoušením něčeho nového se můžeme pohybovat rychleji než dříve. Učíme se každý den. Rosteme každým dnem. A je to zábava! 

GREG LASKI, generální ředitel TGM RESEARCH

ROZVÍJEJTE S NÁMI

V TGM Research spolupracujeme jako tým, abychom toho dosáhli více.

 

V našem týmu je každý z nás povinen: být zvídavý, protože věříme v rozvoj, který řídí tento svět. Být spolehlivý, protože nám každý důvěřuje na cestě k lepšímu. Mít hlad, , protože usilujeme o nejlepší poznatky. Být podnikavý, protože jen opravdová vášeň může vést k velkým úspěchům.

GREG LASKI, generální ředitel

TGM Research Work as Team

VYLEPŠUJEME VÝSLEDKY

Flexibilní spolupráce pro lepší výsledky a spokojenost s tím, co děláte.

Jsme flexibilní a schopni využít nejrůznějších příležitostí. Proto může být způsob spolupráce s námi také flexibilní. Vyberte si ten, který Vám nejlépe vyhovuje.

Career in TGM Research

Kariéra v TGM

Staňte se členem našeho stálého týmu. Pokud víte něco o světě výzkumu, rozvoje podnikání nebo technických řešeních na internetu - kontaktujte nás nebo se podívejte na aktuální nabídky práce.

TGM Research Network Freelancer

Síťový nezávislý pracovník

Neustále rozšiřujeme síť naších nezávislých spolupracovníků, se kterými spolupracujeme mimo jiné v oblasti kvalitativního výzkumu, překladů (včetně simultánních překladů) a programování. Můžete nás kdykoliv kontaktovat.

TGM Research Local Consultant

Místní konzultant

Pokud jste prozatímní manažer, konzultant a hledáte společnost, která Vám a Vaším klientům poskytne spolehlivá data pro analýzu ve Vaší každodenní práci - kontaktujte nás. Můžeme pro vás vytvořit strategii výzkumu, značkový panel, vyvinout a analyzovat potřebná data.

TGM Research Affiliate programmes

Partnerství

Pokud tvoříte obsah na internetu a chcete vydělat peníze na návštěvnosti, kterou vytvoříte, připojte se k našemu partnerskému programu. Umístěte náš průzkum na svůj virtuální prostor a začněte vydělávat!

Máte zájem se k nám přidat?

Připojte se k našemu globálnímu týmu. Vítáme kreativní myšlení a odměňujeme skvělou práci.
Podívejte se, koho aktuálně hledáme, a pojďte do toho s námi!