VŠE JEDNODUŠE NA DOSAH
3 miliardy lidí ve více než 120 zemích na dosah ruky

Věříme v nové technologie a trávíme spoustu času vývojem dokonalého nástroje pro výzkumníky.

VŠE JEDNODUŠE NA DOSAH

3 miliardy lidí ve více než 120 zemích na dosah ruky

Věříme v nové technologie a trávíme spoustu času vývojem dokonalého nástroje pro výzkumníky.

POZNEJTE ROZDÍL

Jednejte globálně, myslete lokálně - s našimi panely je to extrémně možné.

PANEL

E-mailové nebo SMS pozvánky jsou zasílány na naše vysoce profilované online/mobilní panely. Respondenti jsou přijímáni z nejrůznějších zdrojů k získaní co nejlepších vzorků. Každý účastník panelu je podrobně popsán tak, abychom mohli přesně zacílit naše průzkumy. To zkracuje dobu shromažďování dat a snižuje náklady na provedení studie.

DYNAMICKÉ VZORKOVÁNÍ

Oslovujeme uživatele globálních mobilních sítí jako jsou mobilní sociální sítě, hry, aplikace, služby IM, zpravodajské weby, portály, webové stránky atd. Poskytujeme Vám možnost dosáhnout velmi specifického publika, které je na panelech obvykle obtížné najít. Jedná se o skutečné uživatele internetu a reakce, které odpovídají více skutečným postojům spotřebitelů.

Ať už potřebujete sledovat svou značku kdekoli, naše metodika pro více zemí Vám poskytne přístup k naším 85 patentovaným panelům po celém světě a jedinečný dosah prostřednictvím naší rozsáhlé sítě partnerů ve více než 130 zemích.

Za prvé, díky vysokému počtu účastníkům průzkumu můžeme získat delší lhůty odkladu. Za druhé, prostřednictvím metody dynamického vzorkování, ve které se ptáme na názor běžných uživatelů internetu v jejich typickém internetovém prostředí, můžeme pozorovat postoje a názory, které úzce odrážejí skutečné pocity a názory Vašich spotřebitelů.

NAŠE PANELY

Jednejte globálně, myslete lokálně s našimi patentovanými výzkumnými panely.

Přečtěte si více o panelu a metodě vzorkování dat.

ŘÍDIT PANEL SE ROVNÁ BÝT DOBRÝM PASTÝŘEM

Na jedné straně nám záleží na spokojenosti zákazníků a poskytování dat nejvyšší kvality. Proto musí data a uživatelé být neustále ověřováni. Každý den vylepšujeme popis panelu, abychom lépe cílili na hlasování. Na druhou stranu se snažíme, aby se účastníci panelu cítili oceněni a věděli o hodnotě své práce.

TGM RESEARCH PANELY

V čem jsou naše panely jiné?

Pracujeme každý den, abychom zajistili nejvyšší možnou kvalitu dat shromážděných prostřednictvím našich panelů. 

Nábor z více zdrojů

TGM získává své účastníky panelu z celé řady zdrojů, včetně partnerských sítí, e-mailových přihlášení, marketingových kampaní, věrnostních programů, sociálních sítí, mobilních aplikací atd. To eliminuje zkreslené zdroje u konkrétních profilů a činí z vybraného panelu skutečný reprezentativní vzorek populace.

Kombinované vzorkování

Přestože se dokáže TGM přizpůsobit požadavkům klienta, vždy doporučujeme nevybírat si respondenty pouze z panelů. Kombinace respondentů z online panelů a dynamického vzorkování většinou funguje nejlépe. Dynamické vzorkování vyvažuje „efekt profesionálního vyplňovače průzkumů“. Tito respondenti jsou “momentálně” přijímáni, nejsou obvykle součástí stávajících panelů a nikdy předtím neodpověděli na žádné průzkumy. Proto mívají nezaujaté a upřímnější odpovědi. 

Přísné kontroly kvality

TGM využívá širokou škálu technologicky aktivních kontrol kvality, které umožňují sběr relevantních dat. Tato opatření zahrnují pokročilé digitální snímání otisků prstů k zajištění nedostatku duplicitních odpovědí, otázky k identifikaci neopatrných respondentů, kontrolu lidí vs. robotů a rozsáhlou kontrolu geografické polohy. TGM pracuje v souladu se všemi předpisy ESOMAR, včetně procesu dvojitého přihlášení pro účastníky panelu a jeho předpisů pro sběr dat.

Hluboké profilování

TGM jde nad rámec obecných podrobností o demografickém profilování k získání nejrelevantnější vzorků pro klienty. Pro každého účastníka panelu jsou shromážděny a uloženy stovky datových bodů, např. výnosy/průmysl, preference a frekvence pití, zdravotní stav, vzdělání, vlastnictví elektroniky, cestovní historie, osobní preference a mnoho dalších.

Účast v panelu a zkušenosti respondentů

Abychom získali smysluplné odpovědi na průzkumy, musí se členové panelu o průzkum zajímat a být do něj skutečně zapojeni. TGM vynakládá veškeré úsilí na motivaci členů panelu poskytováním atraktivních pobídek, dobrého rozhraní, dotazníků vhodných pro mobilní zařízení a zaváděnáním rozmanitých úkolů. Odpovědi jsou pravidelně sledovány a respondenti, kteří ztratí zájem, jsou vyřazeni z panelů.

Ochrana osobních údajů

TGM vyhovuje standardům ICC/ESOMAR pro zabezpečení dat. Všechna data a projektové materiály poskytnuta členy a klienty panelu TGM jsou uloženy na zabezpečených serverech. Prostory serveru jsou mimo jiné zabezpečeny před neoprávněným přístupem pomocí firewallů, šifrování dat, oprávnění na základě IP, CCTV a jinými bezpečnostními opatřeními. TGM navíc šifruje cesty k souborům nebo videoobsahu, aby se omezila snadnost, s jakou lze materiály získávat z průzkumů. TGM nikomu neprodává svá data a pracuje v souladu s GDPR. Účastníci panelů mají možnost přístupu ke svým datům a odhlásit se z odběru.

NÁŠ STANDARD KVALITY DAT

Jak získat spolehlivá data?
TGM Research Early fraud detection
  Včasná detekce podvodů
  • Včasná detekce podvodů Pokročilé digitální snímání otisků prstů (pomocí IP adresy, cookies prohlížeče a dalších vlastností zařízení)
  • Odstranění všech podezřelých IP adres - proxy, serverové farmy, nesprávné geos
  • Multifaktorový náborový/screeningový dotazník
TGM Research ongoing quality check
    Průběžná kontrola kvality
  • Skóre důvěryhodnosti (vzájemně se vylučující odpovědi, přímá podšívka)
  • Test přísahy
  • Celkový čas průzkumu
  • Průměrný čas na otázku
  • Automatické blokování zneužívajících respondentů
postprocessing data cleaning TGM Research
    Čištění dat po zpracování
  • Kontrola kvality odpovědi pomocí integrovaných nástrojů SurveyGizmo
  • Data nízké kvality jsou uložena do karantény a poté odstraněna z konečného datového souboru (někdy po dodatečné manuální kontrole)
Branded Panel TGM
ZNAČKOVÝ PANEL

Chcete-li, aby se účastníci panelu více přizpůsobili Vaším konkrétním potřebám, zejména pro sledování na dlouhé vzdálenosti a kvalitativní komunity. 

Industry Panel TGM Research
PRŮMYSLOVÝ PANEL
V TGM Research ze zkušenosti víme, že specializace společnosti má významný dopad na potřeby jejího výzkumu. Proto jsme vytvořili specializované služby pro vybraná odvětví.

Získejte lepší reakce. Rychleji.

Panelové publikum TGM Research umožňuje přístup k milionům respondentů, kteří čekají na účast ve Vašem průzkumu.

Žijeme v digitálním světe s novými příležitostmi na průzkum trhu. Připojte se k mobilní cestě. Společnost TGM Research se specializuje na mobilní průzkum trhu a online panely.

© 2023 TGM Research FZEs

 

TGM Research FZE

A2-102B Budova č.p. A2, Al Hamra Industrial Zone-FZ, Ras al-Khaimah 1005,  Spojené Arabské Emiráty

3. patro, 100 Nguyen Thi Minh Khai Street, District 3, Ho Či Minovo Město, Vietnam

ul. Długa 29/226, 00-238 Varšava, Polsko

Kontaktujte nás


TGM Research FZE

A2-102B Budova č.p. A2, Al Hamra Industrial Zone-FZ, Ras al-Khaimah 1005,  Spojené Arabské Emiráty

3. patro, 100 Nguyen Thi Minh Khai Street, District 3, Ho Či Minovo Město, Vietnam

ul. Długa 29/226, 00-238 Varšava, Polsko


Žijeme v digitálním světe s novými příležitostmi na průzkum trhu. Připojte se k mobilní cestě. Společnost TGM Research se specializuje na mobilní průzkum trhu a online panely.

© 2022 TGM Research FZEs