Skip to main content

STAŇTE SE NAŠÍM PARTNEREM

Partnerský marketingový program TGM Research

Připravili jsme pro Vás všechny 100% bezplatný partnerský program s digitálním dosahem bez závazku. Tento program bude pro Vás to pravé pokud vlastníte webové stránky, blog, sociální sítě, kanál Youtube nebo máte nápady, jak si vydělat peníze online.
Partnerský marketingový program TGM Research

VYDĚLEJTE SI ONLINE

Generujte zisk z nejlepších programů přidružených společností.

S programem přidružených společností TGM Research můžete generovat měsíčně provize propagováním našich online panelových komunit a jiných služeb ve víc jak 130 zemích.
Zapomeňte na všechny ty příběhy o snadném výdělku přidružených společností, ve kterých vyděláte miliony bez pohnut palcem. Využijte všechny své vysoce kvalitní zdroje a staňte se našimi partnery a užívejte si výhody jednoho z nejlépe placených programů momentálně dostupných online.

Náš program přidružených společností je 100% zdarma a bez závazků a můžete začít hned s odkazy na umístění. S troškou kreativity při vytváření a propagování vysoce kvalitního obsahu si budete schopni vydělat několik stovek dolarů měsíčně nebo ještě víc v provizích prostřednictvím našeho programu přidružených společností bez velikého úsilí, jakmile budou všechny odkazy na svém místě.

Jak budete vydělávat bude záviset od země, ve které nás budete propagovat, objemu vygenerovaných potencionálních zákazníků a jak zaujati budou naší nabídkou výdělku. Nabídka a poptávka příležitostí vydělat se liší napříč trhy.
STAŇTE SE NAŠÍM PARTNEREM TGM
Program přidružených společností TGM Research je dokonalý match pro kohokoli s digitálním dosahem, jako jsou webové stránky, blogy, profily na sociálních sítích, Youtube kanály, odměňující aplikace propagující online nabídky a jiné nápady na vydělání si online a získání příležitostí vydělat extra peníze vyplňováním průzkumů a jiných aktivit průzkumu trhu.

Jak funguje program přidružených společností TGM Research?

Náš program přidružených společností je 100% zdarma a bez závazků a můžete začít hned s odkazy na umístění. S troškou kreativity při vytváření a propagování vysoce kvalitního obsahu si budete schopni vydělat několik stovek dolarů měsíčně nebo ještě víc v provizích prostřednictvím našeho programu přidružených společností bez velikého úsilí, jakmile budou všechny odkazy na svém místě. Jak budete vydělávat bude záviset od země, ve které nás budete propagovat, objemu vygenerovaných potencionálních zákazníků a jak zaujati budou naší nabídkou výdělku. Nabídka a poptávka příležitostí vydělat se liší napříč trhy.

Jak vydělám s programem přidružených společností TGM Research?

Postup je velice snadný. Jakmile se rozhodnete stát se naším partnerem, přidružený společnost (Vy) doporučí komunitu panelu TGM na svém vlastním digitálním kanále a bude propagovat TGM panel jako způsob vydělání si extra peněz z domu. Náš TGM spotřebitelský panel a programové nabídky jsou dostupné v 130 zemích na celém světě a pro panelisty navrhujeme jeden z nejvýše placených systémů odměn v odvětví s denními příležitostmi vydělat si.

Jaké typy vyrovnání nabízí program přidružených společností TGM Research?

Za každého najatého člena před odkazy nebo kanály dostane přidružená společnost provizi, paušální sumu nebo dostane procento ze všech odměn získaných budoucími členy pokaždé, když dokončí průzkum (bez omezení zisku nebo časového omezení).

Pracujeme se širokou škálou cenových modelů, abychom zajistili výhodnou situaci pro obě strany. Nejvyužívanější je model sdílení zisků s provizemi přidružených společností na základě odměn panelistů při dokončení průzkumu a jiných úkolů za měsíc (obyčejně od 10% do 20% sazba provizí) - Taky však používáme CPA, CPM a CPL přístup na budování vlastního programu přidružených společností s našimi partnery.

NĚKOLIK JEDNODUCHÝCH KROKŮ JAK SE STÁT NAŠÍM PARTNEREM

Jak funguje partnerský program?

Kontaktujte nás
pomocí kontaktního formuláře na naší webové stránce nebo e-mailem a řekněte nám trochu víc o svém digitálním dosahu. Je to zdarma a nezávazné.
Kontaktujte nás TGM
Pojďme spojit síly
Probereme s Vámi a navrhneme nejlepší přístup pro naše partnerství, cenové podmínky, země, kde nás můžete propagovat a platební podmínky.
Pojďme spojit síly TGM
Implementace
Seznamte se s naší nabídkou a implementujte doporučující odkazy na Vaše digitální kanály. Podpoříme Vás sledováním konverzí, poradenstvím a nápady s propagací.
Implementace TGM
Začněte vydělávat provize
Začněte vydělávat peníze s potenciálními zákazníky, kteří se zaregistrují na panelech TGM. Platit budeme přes Paypal nebo převodem měsíčně.
Začněte vydělávat provize TGM

Jste připraveni vydělávat na svém publiku?

Začněte s TGM partnerským programem

PROČ SI VYBRAT TGM RESEARCH

Objevte jedinečnost našeho programu

Jsme flexibilní a schopni využít nejrůznějších příležitostí. Proto může být způsob spolupráce s námi také flexibilní. Vyberte si ten, který Vám nejlépe vyhovuje.
PROČ SI VYBRAT TGM RESEARCH
WHY CHOOSE TGM RESEARCH
Discover the uniqueness of our program
We are flexible and we are able to take advantage of various opportunities. Therefore, the way of working with us can also be flexible. Choose the one that suits you best.

Jelikož je náš systém odměn panelistů velice štědrý, stejně jako sazby provizí pro přidružené společnosti, TGM Research má jeden z nejlepších programů přidružených společností na základě sdílených zisků.   

Vykonáváme studie a jiné globální marketingové aktivity ve víc jak 130 zemích, co znamená mnoho příležitostí pro panelisty vydělat si a přidružené společnosti vygenerovat provize.  

Jelikož si ceníme naše členy, vyvinuli jsme sofistikované a intuitivní panelové rozhraní, přes které mají panelisté přístup k desítkám příležitostí vydělat si kdykoli, odkudkoli a z jakéhokoli zařízení. Zajišťujeme, že Vámi získaní zákazníci vygenerují zisk.  

Máme tím profesionálních přidružených marketérů, kteří jsou připraveni pomoct při zavádění sledování konverze, reklam a poradenství na optimalizaci Vašich zisků při spolupráci s námi. 

ROSŤTE S TGM RESEARCH

Rychlý a nepřetržitý růst.
Práce s popředními společnostmi a dodávání poznatků z celého světa, používáme jedinečné metody shromažďování údajů. Naše vyvinuté nástroje kontroly kvality jsou bezkonkurenční a zahrnují pokročilou digitální technologii sběru otisků.
Rychlý a nepřetržitý růst.