Skip to main content

Online panel v Zimbabwe | Průzkum trhu v Zimbabwe

Provádíte mobilní nebo online průzkum trhu v Zimbabwe? Nejste si jisti, kde začít s Vaším projektem průzkumu b2b nebo spotřebitelského trhu? Nevíte kde najít online panel? Zde Vám nabízíme služby průzkumu trhu! Přečtěte si naše tipy, údaje o zemi a data od TGM Panel Zimbabwe, které Vám pomohou uspět. Nezapomeňte nás požádat o naší místní expertízu s online panely v Zimbabwe!

Zimbabwe na první pohled

Název státu v úředním jazyce

Zimbabwe, Shona: Nyika yeZimbabwe, Ndebele: Ilizwe leZimbabwe

Místní jazyk

English, Shona, Ndebele

Hlavní město Zimbabwe

Harare

Klíčová města

Harare

Počet obyvatel

14M / město 32%

Průměrný věk

19.6 let

Uživatelé internetu

40%

Uživatelé chytrých telefonů

33%

Uživatelé laptopů / PC

Data nejsou k dispozici

Aktivní uživatelé sociálních sítí

7%

HDP celkem (PPP)

 $41.031 Miliarda / $2,621 (na obyvatele)

Zimbabwe Národní motto: Unity, Freedom, Work

Plánujete průzkum spotřebitelského trhu nebo online studii v Zimbabwe?

Seznam online panelů, které vlastní TGM Research

 

NÁŠ ONLINE PANEL V ZIMBABWE

Proč využívat mobilní a online TGM panely v Zimbabwe?

TGM Research vlastní online panel v Zimbabwe s dvojitým přihlášením, který je získáván z více zdrojů, aby byl nezaujatý a národně reprezentativní. TGM a partnerské online panely jsou využívaný výlučně pro účely průzkumu trhu. Náš panel pro průzkum trhu je předem najatá skupina respondentů, kteří souhlasili s účastí na projektech průzkumu trhu: včetně kvantitativního nebo kvalitativního výzkumu: jako jsou online průzkumy, hloubkové rozhovory (IDI), skupiny úzkého zaměření, diskusní fórum nebo IHUT.

Níže naleznete rozpis proveditelnosti pro průzkum trhu v Zimbabwe z hlediska pohlaví, věku a regionu. Pokud hledáte další odpovědi na Vaše dotazy, prosím kontaktujte nás.

Aktivní panelové publikum

950

Zastoupení pohlaví panelistů

Pohlaví

TGM

Sčítání lidu

Muž

53%

49%

Žena

47%

51%

 

Rozdělení podle věkových skupin

Věk

TGM

Sčítání lidu

15-19

4%

18%

20-24

21%

16%

25-29

27%

15%

30-34

20%

13%

35-39

15%

11%

40-49

10%

13%

50+

3%

14%

 

Celostátní dosah

Není nutné soustředit se na jedno konkrétní město nebo provincii v Zimbabwe. S TGM mobilním panelem můžete dělat rozhovory s lidmi po celém Zimbabwe . Znamená to lepší vzorkovací plán, lepší reprezentaci a lepší extrapolaci dat pro Vaší kvantitativní výzkumnou analýzu nebo kvalitativní výzkumné projekty.

Náklady

Vzhledem k tomu, že jsou průzkumy samostatně řízené, budou Vaše náklady na práci v terénu mnohem nižší. Můžete častěji provádět agilní výzkum s větší velikostí vzorku, která bude vyhovovat Vaším potřebám.

Rychlost

Pomocí mobilní a online technologie můžete okamžitě oslovit tisíce respondentů, kteří Váše dotazníky vyplní během hodin a splní Vaše kvóty.

Kvalita vzorku

Nižší náklady by neměly mít dopad na kvalitu Vaších online průzkumů. Ve společnosti TGM Research bereme kvalitu dat velice vážně s jedním centralizovaným a standardizovaným přísným postupem pro nábor panelů, správu panelů a kontroly kvality během celého trvání průzkumu trhu.

Využíváme naší jedinečnou digitální technologii snímání otisků prstů a logické testy k měření zapojení a důvěry u každého respondenta, který bude vyplňovat Vaše online dotazníky.

Zkušenost respondenta

Účastníci jsou palivem našeho odvětví. V TGM se nejenom snažíme o zajištění mobilního přístupu pro respondenty, ale také navrhujeme optimalizované a zábavné studie pro naše účastníky panelu. 

TGM je jednou z nejrychleji rozvíjejících se online výzkumných společností na celém světě s nejvyšší mírou odezvy a skóre spokojenosti díky našemu velkorysému systému odměn, který skutečně odměňuje respondenty za jejich čas a úsilí.

Nabízíme různé možnosti převzetí odměn: prostřednictvím PayPal, GCodes®, v hotovosti, jako mobilní dobití kreditu, pomocí Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, bankovním převodem nebo prostřednictvím online poukázek

Dostupné typy průzkumu trhu

S naším panelem pro průzkum trhu v Zimbabwe můžete provádět jak kvantitativní, tak kvalitativní projekty průzkumu trhu - včetně populárních průzkumů spotřebitelského trhu, jakož i specializovanějších (výzkum v oblasti zdravotnictví, maloobchodní výzkum, technologický výzkum, služby sociálního výzkumu a další)
Máte dotaz týkající se podnikání?

Podívejte se na naše mobilní a online panely pro průzkum trhu

Hledáte vysoce kvalitního poskytovatele online panelu pro spotřebitele nebo projekt průzkumu trhu mezi společnostmi?