Skip to main content

Online panel v Saúdská Arábie | Průzkum trhu v Saúdská Arábie

Provádíte mobilní nebo online průzkum trhu v Saúdská Arábie? Nejste si jisti, kde začít s Vaším projektem průzkumu b2b nebo spotřebitelského trhu? Nevíte kde najít online panel? Zde Vám nabízíme služby průzkumu trhu! Přečtěte si naše tipy, údaje o zemi a data od TGM Panel Saúdská Arábie, které Vám pomohou uspět. Nezapomeňte nás požádat o naší místní expertízu s online panely v Saúdská Arábie!

Království Saúdská Arábie na první pohled

Název státu v úředním jazyce

المملكة العربية السعودية

Místní jazyk

العربية (Arabic)

Hlavní město Království Saúdská Arábie

الرياض (Riyadh)

Klíčová města

Riyadh, Jeddah

Počet obyvatel

34M / město 84%

Průměrný věk

31.9 let

Uživatelé internetu

89%

Uživatelé chytrých telefonů

80%

Uživatelé laptopů / PC

56%

Aktivní uživatelé sociálních sítí

68%

HDP celkem (PPP)

$1.924 bilion / $56.817 (na obyvatele)

Saúdská Arábie Národní motto: لا اله الا الله محمد رسول الله / There is no God other than the One True God and Muhammad is the Messenger of God

Plánujete průzkum spotřebitelského trhu nebo online studii v Saúdská Arábie?

Seznam online panelů, které vlastní TGM Research

 

NÁŠ ONLINE PANEL V SAÚDSKÁ ARÁBIE

Proč využívat mobilní a online TGM panely v Saúdská Arábie?

TGM Research vlastní online panel v Saúdská Arábie dvojitým přihlášením, který je získáván z více zdrojů, aby byl nezaujatý a národně reprezentativní. TGM a partnerské online panely jsou využívaný výlučně pro účely průzkumu trhu. Náš panel pro průzkum trhu je předem najatá skupina respondentů, kteří souhlasili s účastí na projektech průzkumu trhu: včetně kvantitativního nebo kvalitativního výzkumu: jako jsou online průzkumy, hloubkové rozhovory (IDI), skupiny úzkého zaměření, diskusní fórum nebo IHUT.

Níže naleznete rozpis proveditelnosti pro průzkum trhu v Saúdská Arábie z hlediska pohlaví, věku a regionu. Pokud hledáte další odpovědi na Vaše dotazy, prosím kontaktujte nás.

Aktivní panelové publikum

31,100

Zastoupení pohlaví panelistů

Pohlaví

TGM

Sčítání lidu

Muž

75%

57%

Žena

25%

43%

Rozdělení podle věkových skupin

Věk

TGM

Sčítání lidu

15-19

5%

13%

20-24

12%

12%

25-29

24%

13%

30-34

25%

15%

35-39

15%

14%

40-49

14%

18%

50+

5%

15%

 

Celostátní dosah

Není nutné soustředit se na jedno konkrétní město nebo provincii v Saúdská Arábie. S TGM mobilním panelem můžete dělat rozhovory s lidmi z celého Saúdská Arábie. Znamená to lepší vzorkovací plán, lepší reprezentaci a lepší extrapolaci dat pro Vaší kvantitativní výzkumnou analýzu nebo kvalitativní výzkumné projekty.

Náklady

Vzhledem k tomu, že jsou průzkumy samostatně řízené, budou Vaše náklady na práci v terénu mnohem nižší. Můžete častěji provádět agilní výzkum s větší velikostí vzorku, která bude vyhovovat Vaším potřebám.

Rychlost

Pomocí mobilní a online technologie můžete okamžitě oslovit tisíce respondentů, kteří Váše dotazníky vyplní během hodin a splní Vaše kvóty.

Kvalita vzorku

Nižší náklady by neměly mít dopad na kvalitu Vaších online průzkumů. Ve společnosti TGM Research bereme kvalitu dat velice vážně s jedním centralizovaným a standardizovaným přísným postupem pro nábor panelů, správu panelů a kontroly kvality během celého trvání průzkumu trhu.

Využíváme naší jedinečnou digitální technologii snímání otisků prstů a logické testy k měření zapojení a důvěry u každého respondenta, který bude vyplňovat Vaše online dotazníky.

Zkušenost respondenta

Účastníci jsou palivem našeho odvětví. V TGM se nejenom snažíme o zajištění mobilního přístupu pro respondenty, ale také navrhujeme optimalizované a zábavné studie pro naše účastníky panelu. 

TGM je jednou z nejrychleji rozvíjejících se online výzkumných společností na celém světě s nejvyšší mírou odezvy a skóre spokojenosti díky našemu velkorysému systému odměn, který skutečně odměňuje respondenty za jejich čas a úsilí.

Nabízíme různé možnosti převzetí odměn: prostřednictvím PayPal, GCodes®, v hotovosti, jako mobilní dobití kreditu, pomocí Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, bankovním převodem nebo prostřednictvím online poukázek

Dostupné typy průzkumu trhu

S naším panelem pro průzkum trhu v Saúdská Arábie můžete provádět jak kvantitativní, tak kvalitativní projekty průzkumu trhu - včetně populárních průzkumů spotřebitelského trhu, jakož i specializovanějších (výzkum v oblasti zdravotnictví, maloobchodní výzkum, technologický výzkum, služby sociálního výzkumu a další)

Stránka panelu TGM Research: TGM Panel Saúdská Arábie

Máte dotaz týkající se podnikání?

Podívejte se na naše mobilní a online panely pro průzkum trhu

Hledáte vysoce kvalitního poskytovatele online panelu pro spotřebitele nebo projekt průzkumu trhu mezi společnostmi?