Online panel v Srí Lanka | Průzkum trhu v Srí Lanka

Provádíte mobilní nebo online průzkum trhu v Srí Lanka? Nejste si jisti, kde začít s Vaším projektem průzkumu b2b nebo spotřebitelského trhu? Nevíte kde najít online panel? Zde Vám nabízíme služby průzkumu trhu! Přečtěte si naše tipy, údaje o zemi a data od TGM Panel Sri Lanka, které Vám pomohou uspět. Nezapomeňte nás požádat o naší místní expertízu s online panely v Srí Lanka,!

Srí Lanka na první pohled

Název státu v úředním jazyce

ශ්‍රී ලංකා ප්‍රජාතාන්ත්‍රික සමාජවාදී ජනරජය ,
இலங்கை சனநாயக சோசலிசக் குடியரசு

Místní jazyk

Sinhala, Tamil

Hlavní město Srí Lanka

Sri Jayawardenepura Kotte

Klíčová města

Colombo, Sri Jayawardenepura Kotte

Počet obyvatel

21.7M / město 19%

Průměrný věk

24.1 let starý

Uživatelé internetu

34%

Uživatelé chytrých telefonů

31%

Uživatelé laptopů / PC

Žádné oficiální motto.

Aktivní uživatelé sociálních sítí

30%

HDP celkem (PPP)

$304.826 miliarda / $13,897 (na obyvatele)

Srí Lanka Národní motto: Žádné oficiální motto

Plánujete průzkum spotřebitelského trhu nebo online studii v Srí Lanka?

Seznam online panelů, které vlastní TGM Research

 

NÁŠ ONLINE PANEL V SRÍ LANKA

Proč využívat mobilní a online TGM panely v Srí Lanka?

TGM Research vlastní online panel in Sri Lanka s dvojitým přihlášením, který je získáván z více zdrojů, aby byl nezaujatý a národně reprezentativní. TGM a partnerské online panely jsou využívaný výlučně pro účely průzkumu trhu. Náš panel pro průzkum trhu je předem najatá skupina respondentů, kteří souhlasili s účastí na projektech průzkumu trhu: včetně kvantitativního nebo kvalitativního výzkumu: jako jsou online průzkumy, hloubkové rozhovory (IDI), skupiny úzkého zaměření, diskusní fórum nebo IHUT.

Níže naleznete rozpis proveditelnosti pro průzkum trhu v Srí Lanka z hlediska pohlaví, věku a regionu. Pokud hledáte další odpovědi na Vaše dotazy, prosím kontaktujte nás.

Aktivní panelové publikum

3,320

Zastoupení pohlaví panelistů

Pohlaví

TGM

Sčítání lidu

Muž

67%

48%

Žena

33%

52%

 

Rozdělení podle věkových skupin

Věk

TGM

Sčítání lidu

15-19

15%

10%

20-24

37%

10%

25-29

24%

9%

30-34

11%

9%

35-39

6%

10%

40-49

5%

17%

50+

2%

35%

 

Celostátní dosah

Není nutné soustředit se na jedno konkrétní město nebo provincii v Srí Lanka. S TGM mobilním panelem můžete dělat rozhovory s lidmi z celého Srí Lanka. Znamená to lepší vzorkovací plán, lepší reprezentaci a lepší extrapolaci dat pro Vaší kvantitativní výzkumnou analýzu nebo kvalitativní výzkumné projekty.

Náklady

Vzhledem k tomu, že jsou průzkumy samostatně řízené, budou Vaše náklady na práci v terénu mnohem nižší. Můžete častěji provádět agilní výzkum s větší velikostí vzorku, která bude vyhovovat Vaším potřebám.

Rychlost

Pomocí mobilní a online technologie můžete okamžitě oslovit tisíce respondentů, kteří Váše dotazníky vyplní během hodin a splní Vaše kvóty.

Kvalita vzorku

Nižší náklady by neměly mít dopad na kvalitu Vaších online průzkumů. Ve společnosti TGM Research bereme kvalitu dat velice vážně s jedním centralizovaným a standardizovaným přísným postupem pro nábor panelů, správu panelů a kontroly kvality během celého trvání průzkumu trhu.

Využíváme naší jedinečnou digitální technologii snímání otisků prstů a logické testy k měření zapojení a důvěry u každého respondenta, který bude vyplňovat Vaše online dotazníky.

Zkušenost respondenta

Účastníci jsou palivem našeho odvětví. V TGM se nejenom snažíme o zajištění mobilního přístupu pro respondenty, ale také navrhujeme optimalizované a zábavné studie pro naše účastníky panelu. 

TGM je jednou z nejrychleji rozvíjejících se online výzkumných společností na celém světě s nejvyšší mírou odezvy a skóre spokojenosti díky našemu velkorysému systému odměn, který skutečně odměňuje respondenty za jejich čas a úsilí.

Nabízíme různé možnosti převzetí odměn: prostřednictvím PayPal, GCodes®, v hotovosti, jako mobilní dobití kreditu, pomocí Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, bankovním převodem nebo prostřednictvím online poukázek.

Dostupné typy průzkumu trhu

S naším panelem pro průzkum trhu v Srí Lanka můžete provádět jak kvantitativní, tak kvalitativní projekty průzkumu trhu - včetně populárních průzkumů spotřebitelského trhu, jakož i specializovanějších (výzkum v oblasti zdravotnictví, maloobchodní výzkum, technologický výzkum, služby sociálního výzkumu a další).
Máte dotaz týkající se podnikání?

Podívejte se na naše mobilní a online panely pro průzkum trhu

Hledáte vysoce kvalitního poskytovatele online panelu pro spotřebitele nebo projekt průzkumu trhu mezi společnostmi?

Žijeme v digitálním světe s novými příležitostmi na průzkum trhu. Připojte se k mobilní cestě. Společnost TGM Research se specializuje na mobilní průzkum trhu a online panely.

© 2023 TGM Research FZEs

 

TGM Research FZE

A2-102B Budova č.p. A2, Al Hamra Industrial Zone-FZ, Ras al-Khaimah 1005,  Spojené Arabské Emiráty

3. patro, 100 Nguyen Thi Minh Khai Street, District 3, Ho Či Minovo Město, Vietnam

ul. Długa 29/226, 00-238 Varšava, Polsko

Kontaktujte nás


TGM Research FZE

A2-102B Budova č.p. A2, Al Hamra Industrial Zone-FZ, Ras al-Khaimah 1005,  Spojené Arabské Emiráty

3. patro, 100 Nguyen Thi Minh Khai Street, District 3, Ho Či Minovo Město, Vietnam

ul. Długa 29/226, 00-238 Varšava, Polsko


Žijeme v digitálním světe s novými příležitostmi na průzkum trhu. Připojte se k mobilní cestě. Společnost TGM Research se specializuje na mobilní průzkum trhu a online panely.

© 2022 TGM Research FZEs