Online panel v Pobřeží slonoviny | Průzkum trhu v Pobřeží slonoviny

Provádíte mobilní nebo online průzkum trhu v Pobřeží slonoviny? Nejste si jisti, kde začít s Vaším projektem průzkumu b2b nebo spotřebitelského trhu? Nevíte kde najít online panel? Zde Vám nabízíme služby průzkumu trhu! Přečtěte si naše tipy, údaje o zemi a data od TGM Panel Pobřeží slonoviny, které Vám pomohou uspět. Nezapomeňte nás požádat o naší místní expertízu s online panely v Pobřeží slonoviny!

Pobřeží slonoviny na první pohled

Název státu v úředním jazyce

République de Côte d'Ivoire

Místní jazyk

French

Hlavní město Pobřeží slonoviny

Yamoussoukro

Klíčová města

Yamoussoukro, Abidjan

Počet obyvatel

25.53M / město 56%

Průměrný věk

18.7 let

Uživatelé internetu

44%

Uživatelé chytrých telefonů

40%

Uživatelé laptopů / PC

Data nejsou k dispozici

Aktivní uživatelé sociálních sítí

19%

HDP celkem (PPP)

$126.863 Miliarda / $4,705 (na obyvatele)

Pobřeží slonoviny Národní motto: Union – Discipline – Travail / Unity – Discipline – Work

Plánujete průzkum spotřebitelského trhu nebo online studii v Pobřeží slonoviny?

Seznam online panelů, které vlastní TGM Research

 

NÁŠ ONLINE PANEL V POBŘEŽÍ SLONOVINY

Proč využívat mobilní a online TGM panely v Pobřeží slonoviny?

TGM Research vlastní online panel v Pobřeží slonoviny dvojitým přihlášením, který je získáván z více zdrojů, aby byl nezaujatý a národně reprezentativní. TGM a partnerské online panely jsou využívaný výlučně pro účely průzkumu trhu. Náš panel pro průzkum trhu je předem najatá skupina respondentů, kteří souhlasili s účastí na projektech průzkumu trhu: včetně kvantitativního nebo kvalitativního výzkumu: jako jsou online průzkumy, hloubkové rozhovory (IDI), skupiny úzkého zaměření, diskusní fórum nebo IHUT.

Níže naleznete rozpis proveditelnosti pro průzkum trhu v Pobřeží slonoviny z hlediska pohlaví, věku a regionu. Pokud hledáte další odpovědi na Vaše dotazy, prosím kontaktujte nás.

Aktivní panelové publikum

2,570

Zastoupení pohlaví panelistů

Pohlaví

TGM

Sčítání lidu

Muž

84%

51%

Žena

16%

49%

 

Rozdělení podle věkových skupin

Věk

TGM

Sčítání lidu

15-19

14%

19%

20-24

30%

16%

25-29

23%

13%

30-34

15%

11%

35-39

10%

9%

40-49

8%

14%

50+

2%

17%

 

Celostátní dosah

Není nutné soustředit se na jedno konkrétní město nebo provincii v Pobřeží slonoviny. S TGM mobilním panelem můžete dělat rozhovory s lidmi z celého Pobřeží slonoviny. Znamená to lepší vzorkovací plán, lepší reprezentaci a lepší extrapolaci dat pro Vaší kvantitativní výzkumnou analýzu nebo kvalitativní výzkumné projekty.

Náklady

Vzhledem k tomu, že jsou průzkumy samostatně řízené, budou Vaše náklady na práci v terénu mnohem nižší. Můžete častěji provádět agilní výzkum s větší velikostí vzorku, která bude vyhovovat Vaším potřebám.

Rychlost

Pomocí mobilní a online technologie můžete okamžitě oslovit tisíce respondentů, kteří Váše dotazníky vyplní během hodin a splní Vaše kvóty.

Kvalita vzorku

Nižší náklady by neměly mít dopad na kvalitu Vaších online průzkumů. Ve společnosti TGM Research bereme kvalitu dat velice vážně s jedním centralizovaným a standardizovaným přísným postupem pro nábor panelů, správu panelů a kontroly kvality během celého trvání průzkumu trhu.

Využíváme naší jedinečnou digitální technologii snímání otisků prstů a logické testy k měření zapojení a důvěry u každého respondenta, který bude vyplňovat Vaše online dotazníky.

Zkušenost respondenta

Účastníci jsou palivem našeho odvětví. V TGM se nejenom snažíme o zajištění mobilního přístupu pro respondenty, ale také navrhujeme optimalizované a zábavné studie pro naše účastníky panelu. 

TGM je jednou z nejrychleji rozvíjejících se online výzkumných společností na celém světě s nejvyšší mírou odezvy a skóre spokojenosti díky našemu velkorysému systému odměn, který skutečně odměňuje respondenty za jejich čas a úsilí.

Nabízíme různé možnosti převzetí odměn: prostřednictvím PayPal, GCodes®, v hotovosti, jako mobilní dobití kreditu, pomocí Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, bankovním převodem nebo prostřednictvím online poukázek

Dostupné typy průzkumu trhu

S naším panelem pro průzkum trhu v Pobřeží slonoviny můžete provádět jak kvantitativní, tak kvalitativní projekty průzkumu trhu - včetně populárních průzkumů spotřebitelského trhu, jakož i specializovanějších (výzkum v oblasti zdravotnictví, maloobchodní výzkum, technologický výzkum, služby sociálního výzkumu a další)

Máte dotaz týkající se podnikání?

Podívejte se na naše mobilní a online panely pro průzkum trhu

Hledáte vysoce kvalitního poskytovatele online panelu pro spotřebitele nebo projekt průzkumu trhu mezi společnostmi?

Žijeme v digitálním světe s novými příležitostmi na průzkum trhu. Připojte se k mobilní cestě. Společnost TGM Research se specializuje na mobilní průzkum trhu a online panely.

© 2023 TGM Research FZEs

 

TGM Research FZE

A2-102B Budova č.p. A2, Al Hamra Industrial Zone-FZ, Ras al-Khaimah 1005,  Spojené Arabské Emiráty

3. patro, 100 Nguyen Thi Minh Khai Street, District 3, Ho Či Minovo Město, Vietnam

ul. Długa 29/226, 00-238 Varšava, Polsko

Kontaktujte nás


TGM Research FZE

A2-102B Budova č.p. A2, Al Hamra Industrial Zone-FZ, Ras al-Khaimah 1005,  Spojené Arabské Emiráty

3. patro, 100 Nguyen Thi Minh Khai Street, District 3, Ho Či Minovo Město, Vietnam

ul. Długa 29/226, 00-238 Varšava, Polsko


Žijeme v digitálním světe s novými příležitostmi na průzkum trhu. Připojte se k mobilní cestě. Společnost TGM Research se specializuje na mobilní průzkum trhu a online panely.

© 2022 TGM Research FZEs