Online panel v Alžírsko | Průzkum trhu v Alžírsko

Provádíte mobilní nebo online průzkum trhu v Alžírsko? Nejste si jisti, kde začít s Vaším projektem průzkumu b2b nebo spotřebitelského trhu? Nevíte kde najít online panel? Zde Vám nabízíme služby průzkumu trhu! Přečtěte si naše tipy, údaje o zemi a data od TGM Panel Alžírsko, které Vám pomohou uspět. Nezapomeňte nás požádat o naší místní expertízu s online panely v Alžírsko!

Alžírsko na první pohled

Název státu v úředním jazyce

الجزائر

Místní jazyk

العربية (Arabic)

Hlavní město Alžírsko

الجزائر العاصمة (Algiers)

Klíčová města

Algiers, Oran

Počet obyvatel

43M / město 73%

Průměrný věk

29 let

Uživatelé internetu

58%

Uživatelé chytrých telefonů

53%

Uživatelé laptopů / PC

Data nejsou k dispozici

Aktivní uživatelé sociálních sítí

54%

HDP celkem (PPP)

$684.649 Miliarda / $15.765 (na obyvatele)

Alžírsko Národní motto: By the people and for the people

Plánujete průzkum spotřebitelského trhu nebo online studii v Alžírsko?

Seznam online panelů, které vlastní TGM Research

 

NÁŠ ONLINE PANEL V ALŽÍRSKO

Proč využívat mobilní a online TGM panely v Alžírsko?

TGM Research vlastní online panel v Alžírsko dvojitým přihlášením, který je získáván z více zdrojů, aby byl nezaujatý a národně reprezentativní. TGM a partnerské online panely jsou využívaný výlučně pro účely průzkumu trhu. Níže naleznete rozpis proveditelnosti pro průzkum trhu v Alžírsko z hlediska pohlaví, věku a regionu. Pokud hledáte další odpovědi na Vaše dotazy, prosím kontaktujte nás.

Aktivní panelové publikum

4,270

Zastoupení pohlaví panelistů

Pohlaví

TGM

Sčítání lidu

Muž

68%

50%

Žena

32%

50%

 

Rozdělení podle věkových skupin

Věk

TGM

Sčítání lidu

15-19

14%

10%

20-24

24%

12%

25-29

19%

13%

30-34

14%

13%

35-39

9%

11%

40-49

11%

16%

50+

9%

25%

 

Celostátní dosah

Není nutné soustředit se na jedno konkrétní město nebo provincii v Alžírsko. S TGM mobilním panelem můžete dělat rozhovory s lidmi z celého Alžírsko. Znamená to lepší vzorkovací plán, lepší reprezentaci a lepší extrapolaci dat pro Vaší kvantitativní výzkumnou analýzu nebo kvalitativní výzkumné projekty.

Náklady

Vzhledem k tomu, že jsou průzkumy samostatně řízené, budou Vaše náklady na práci v terénu mnohem nižší. Můžete častěji provádět agilní výzkum s větší velikostí vzorku, která bude vyhovovat Vaším potřebám.

Rychlost

Pomocí mobilní a online technologie můžete okamžitě oslovit tisíce respondentů, kteří Váše dotazníky vyplní během hodin a splní Vaše kvóty.

Kvalita vzorku

Nižší náklady by neměly mít dopad na kvalitu Vaších online průzkumů. Ve společnosti TGM Research bereme kvalitu dat velice vážně s jedním centralizovaným a standardizovaným přísným postupem pro nábor panelů, správu panelů a kontroly kvality během celého trvání průzkumu trhu.

Využíváme naší jedinečnou digitální technologii snímání otisků prstů a logické testy k měření zapojení a důvěry u každého respondenta, který bude vyplňovat Vaše online dotazníky.

Zkušenost respondenta

Účastníci jsou palivem našeho odvětví. V TGM se nejenom snažíme o zajištění mobilního přístupu pro respondenty, ale také navrhujeme optimalizované a zábavné studie pro naše účastníky panelu. 

TGM je jednou z nejrychleji rozvíjejících se online výzkumných společností na celém světě s nejvyšší mírou odezvy a skóre spokojenosti díky našemu velkorysému systému odměn, který skutečně odměňuje respondenty za jejich čas a úsilí.

Nabízíme různé možnosti převzetí odměn: prostřednictvím PayPal, GCodes®, v hotovosti, jako mobilní dobití kreditu, pomocí Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, bankovním převodem nebo prostřednictvím online poukázek

Dostupné typy průzkumu trhu

S naším panelem pro průzkum trhu v Alžírsko můžete provádět jak kvantitativní, tak kvalitativní projekty průzkumu trhu - včetně populárních průzkumů spotřebitelského trhu, jakož i specializovanějších (výzkum v oblasti zdravotnictví, maloobchodní výzkum, technologický výzkum, služby sociálního výzkumu a další)

Stránka panelu TGM Research: TGM Panel Alžírsko

Máte dotaz týkající se podnikání?

Podívejte se na naše mobilní a online panely pro průzkum trhu

Hledáte vysoce kvalitního poskytovatele online panelu pro spotřebitele nebo projekt průzkumu trhu mezi společnostmi?

TGM Research - mobile surveys

Žijeme v digitálním světe s novými příležitostmi na průzkum trhu. Připojte se k mobilní cestě. Společnost TGM Research se specializuje na mobilní průzkum trhu a online panely.

© 2022 TGM Research FZEs

 

TGM Research FZE

8. podlaží, Business Center 4,  
Al Nakheel 1005 Ras Al Khaimah 
Spojené arabské emiráty

4. podlaží, VIPD budova č. 4 Nguyen Thi Minh Khai Street District 1, Ho Chi Minh City Vietnam

ul. Długa 29/226
00-238 Varšava Polsko

Kontaktujte nás


TGM Research FZE

8. podlaží, Business Center 4, 
Al Nakheel 1005 Ras Al Khaimah 
United Arab Emirates

4. podlaží, VIPD building No.4 Nguyen Thi Minh Khai Street District 1, Ho Chi Minh City Vietnam

ul. Długa 29/226
00-238 Varšava Poland


Žijeme v digitálním světe s novými příležitostmi na průzkum trhu. Připojte se k mobilní cestě. Společnost TGM Research se specializuje na mobilní průzkum trhu a online panely.

© 2022 TGM Research FZEs