Skip to main content

Online panel v Chile | Průzkum trhu v Chile

Provádíte mobilní nebo online průzkum trhu v Chile? Nejste si jisti, kde začít s Vaším projektem průzkumu b2b nebo spotřebitelského trhu? Nevíte kde najít online panel? Zde Vám nabízíme služby průzkumu trhu! Přečtěte si naše tipy, údaje o zemi a data od TGM Panel Chile, které Vám pomohou uspět. Nezapomeňte nás požádat o naší místní expertízu s online panely v Chile!

Chile na první pohled

Název státu v úředním jazyce

Chile

Místní jazyk

Spanish

Hlavní město Chile

Santiago

Klíčová města

Santiago

Počet obyvatel

18M / město 88%

Průměrný věk

35.4 let

Uživatelé internetu

82%

Uživatelé chytrých telefonů

76%

Uživatelé laptopů / PC

49%

Aktivní uživatelé sociálních sítí

77%

HDP celkem (PPP)

$503 Miliarda / $26,317 (na obyvatele)

Chile Národní motto: Por la razón o la fuerza / Through Reason Or By Force

Plánujete průzkum spotřebitelského trhu nebo online studii v Chile?

Seznam online panelů, které vlastní TGM Research

 

NÁŠ ONLINE PANEL V CHILE

Proč využívat mobilní a online TGM panely v Chile?

TGM Research vlastní online panel v Chile dvojitým přihlášením, který je získáván z více zdrojů, aby byl nezaujatý a národně reprezentativní. TGM a partnerské online panely jsou využívaný výlučně pro účely průzkumu trhu. Náš panel pro průzkum trhu je předem najatá skupina respondentů, kteří souhlasili s účastí na projektech průzkumu trhu: včetně kvantitativního nebo kvalitativního výzkumu: jako jsou online průzkumy, hloubkové rozhovory (IDI), skupiny úzkého zaměření, diskusní fórum nebo IHUT.

Níže naleznete rozpis proveditelnosti pro průzkum trhu v Chile z hlediska pohlaví, věku a regionu. Pokud hledáte další odpovědi na Vaše dotazy, prosím kontaktujte nás.

Aktivní panelové publikum

14,810

Zastoupení pohlaví panelistů

Pohlaví

TGM

Sčítání lidu

Muž

40%

50%

Žena

60%

50%

 

Rozdělení podle věkových skupin

Věk

TGM

Sčítání lidu

15-19

10%

9%

20-24

19%

10%

25-29

19%

10%

30-34

13%

10%

35-39

11%

9%

40-49

16%

17%

50+

12%

35%

 

Celostátní dosah

Není nutné soustředit se na jedno konkrétní město nebo provincii v Chile. S TGM mobilním panelem můžete dělat rozhovory s lidmi z celého Chile. Znamená to lepší vzorkovací plán, lepší reprezentaci a lepší extrapolaci dat pro Vaší kvantitativní výzkumnou analýzu nebo kvalitativní výzkumné projekty.

Náklady

Vzhledem k tomu, že jsou průzkumy samostatně řízené, budou Vaše náklady na práci v terénu mnohem nižší. Můžete častěji provádět agilní výzkum s větší velikostí vzorku, která bude vyhovovat Vaším potřebám.

Rychlost

Pomocí mobilní a online technologie můžete okamžitě oslovit tisíce respondentů, kteří Váše dotazníky vyplní během hodin a splní Vaše kvóty.

Kvalita vzorku

Nižší náklady by neměly mít dopad na kvalitu Vaších online průzkumů. Ve společnosti TGM Research bereme kvalitu dat velice vážně s jedním centralizovaným a standardizovaným přísným postupem pro nábor panelů, správu panelů a kontroly kvality během celého trvání průzkumu trhu.

Využíváme naší jedinečnou digitální technologii snímání otisků prstů a logické testy k měření zapojení a důvěry u každého respondenta, který bude vyplňovat Vaše online dotazníky.

Zkušenost respondenta

Účastníci jsou palivem našeho odvětví. V TGM se nejenom snažíme o zajištění mobilního přístupu pro respondenty, ale také navrhujeme optimalizované a zábavné studie pro naše účastníky panelu. 

TGM je jednou z nejrychleji rozvíjejících se online výzkumných společností na celém světě s nejvyšší mírou odezvy a skóre spokojenosti díky našemu velkorysému systému odměn, který skutečně odměňuje respondenty za jejich čas a úsilí.

Nabízíme různé možnosti převzetí odměn: prostřednictvím PayPal, GCodes®, v hotovosti, jako mobilní dobití kreditu, pomocí Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, bankovním převodem nebo prostřednictvím online poukázek

Dostupné typy průzkumu trhu

S naším panelem pro průzkum trhu v Chile můžete provádět jak kvantitativní, tak kvalitativní projekty průzkumu trhu - včetně populárních průzkumů spotřebitelského trhu, jakož i specializovanějších (výzkum v oblasti zdravotnictví, maloobchodní výzkum, technologický výzkum, služby sociálního výzkumu a další)

Stránka panelu TGM Research: TGM Panel Chile

Máte dotaz týkající se podnikání?

Podívejte se na naše mobilní a online panely pro průzkum trhu

Hledáte vysoce kvalitního poskytovatele online panelu pro spotřebitele nebo projekt průzkumu trhu mezi společnostmi?