Online panel v Švýcarsko | Průzkum trhu v Švýcarsko

Provádíte mobilní nebo online průzkum trhu v Švýcarsko? Nejste si jisti, kde začít s Vaším projektem průzkumu b2b nebo spotřebitelského trhu? Nevíte kde najít online panel? Zde Vám nabízíme služby průzkumu trhu! Přečtěte si naše tipy, údaje o zemi a data od TGM Panel Švýcarsko, které Vám pomohou uspět. Nezapomeňte nás požádat o naší místní expertízu s online panely v Švýcarsko!

Švýcarsko na první pohled

Název státu v úředním jazyce

Swiss Confederation, Schweizerische Eidgenossenschaft, Confédération suisse, Confederazione Svizzera

Místní jazyk

German, French, Italian, Romansh

Hlavní město Švýcarsko

Bern

Klíčová města

Bern, Zürich

Počet obyvatel

8.5M / město 74%

Průměrný věk

43.1 let

Uživatelé internetu

95%

Uživatelé chytrých telefonů

74%

Uživatelé laptopů / PC

86%

Aktivní uživatelé sociálních sítí

51%

HDP celkem (PPP)

$548 Miliarda / $64,649 (na obyvatele)

Švýcarsko Národní motto: Unus pro omnibus, omnes pro uno / One for all, all for one

Plánujete průzkum spotřebitelského trhu nebo online studii v Švýcarsko?

Seznam online panelů, které vlastní TGM Research

 

NÁŠ ONLINE PANEL V ŠVÝCARSKO

Proč využívat mobilní a online TGM panely v Švýcarsko?

TGM Research vlastní online panel v Švýcarsko dvojitým přihlášením, který je získáván z více zdrojů, aby byl nezaujatý a národně reprezentativní. TGM a partnerské online panely jsou využívaný výlučně pro účely průzkumu trhu. Náš panel pro průzkum trhu je předem najatá skupina respondentů, kteří souhlasili s účastí na projektech průzkumu trhu: včetně kvantitativního nebo kvalitativního výzkumu: jako jsou online průzkumy, hloubkové rozhovory (IDI), skupiny úzkého zaměření, diskusní fórum nebo IHUT.

Níže naleznete rozpis proveditelnosti pro průzkum trhu v Švýcarsko z hlediska pohlaví, věku a regionu. Pokud hledáte další odpovědi na Vaše dotazy, prosím kontaktujte nás.

Aktivní panelové publikum

5,850

Zastoupení pohlaví panelistů

Pohlaví

TGM

Sčítání lidu

Muž

47%

50%

Žena

53%

50%

 

Rozdělení podle věkových skupin

Věk

TGM

Sčítání lidu

15-19

7%

6%

20-24

10%

7%

25-29

9%

8%

30-34

9%

8%

35-39

9%

8%

40-49

18%

17%

50+

38%

45%

 

Celostátní dosah

Není nutné soustředit se na jedno konkrétní město nebo provincii v Švýcarsko. S TGM mobilním panelem můžete dělat rozhovory s lidmi z celého Švýcarsko. Znamená to lepší vzorkovací plán, lepší reprezentaci a lepší extrapolaci dat pro Vaší kvantitativní výzkumnou analýzu nebo kvalitativní výzkumné projekty.

Náklady

Vzhledem k tomu, že jsou průzkumy samostatně řízené, budou Vaše náklady na práci v terénu mnohem nižší. Můžete častěji provádět agilní výzkum s větší velikostí vzorku, která bude vyhovovat Vaším potřebám.

Rychlost

Pomocí mobilní a online technologie můžete okamžitě oslovit tisíce respondentů, kteří Váše dotazníky vyplní během hodin a splní Vaše kvóty.

Kvalita vzorku

Nižší náklady by neměly mít dopad na kvalitu Vaších online průzkumů. Ve společnosti TGM Research bereme kvalitu dat velice vážně s jedním centralizovaným a standardizovaným přísným postupem pro nábor panelů, správu panelů a kontroly kvality během celého trvání průzkumu trhu.

Využíváme naší jedinečnou digitální technologii snímání otisků prstů a logické testy k měření zapojení a důvěry u každého respondenta, který bude vyplňovat Vaše online dotazníky.

Zkušenost respondenta

Účastníci jsou palivem našeho odvětví. V TGM se nejenom snažíme o zajištění mobilního přístupu pro respondenty, ale také navrhujeme optimalizované a zábavné studie pro naše účastníky panelu. 

TGM je jednou z nejrychleji rozvíjejících se online výzkumných společností na celém světě s nejvyšší mírou odezvy a skóre spokojenosti díky našemu velkorysému systému odměn, který skutečně odměňuje respondenty za jejich čas a úsilí.

Nabízíme různé možnosti převzetí odměn: prostřednictvím PayPal, GCodes®, v hotovosti, jako mobilní dobití kreditu, pomocí Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, bankovním převodem nebo prostřednictvím online poukázek

Dostupné typy průzkumu trhu

S naším panelem pro průzkum trhu v Švýcarsko můžete provádět jak kvantitativní, tak kvalitativní projekty průzkumu trhu - včetně populárních průzkumů spotřebitelského trhu, jakož i specializovanějších (výzkum v oblasti zdravotnictví, maloobchodní výzkum, technologický výzkum, služby sociálního výzkumu a další)

Máte dotaz týkající se podnikání?

Podívejte se na naše mobilní a online panely pro průzkum trhu

Hledáte vysoce kvalitního poskytovatele online panelu pro spotřebitele nebo projekt průzkumu trhu mezi společnostmi?

Žijeme v digitálním světe s novými příležitostmi na průzkum trhu. Připojte se k mobilní cestě. Společnost TGM Research se specializuje na mobilní průzkum trhu a online panely.

© 2023 TGM Research FZEs

 

TGM Research FZE

A2-102B Budova č.p. A2, Al Hamra Industrial Zone-FZ, Ras al-Khaimah 1005,  Spojené Arabské Emiráty

3. patro, 100 Nguyen Thi Minh Khai Street, District 3, Ho Či Minovo Město, Vietnam

ul. Długa 29/226, 00-238 Varšava, Polsko

Kontaktujte nás


TGM Research FZE

A2-102B Budova č.p. A2, Al Hamra Industrial Zone-FZ, Ras al-Khaimah 1005,  Spojené Arabské Emiráty

3. patro, 100 Nguyen Thi Minh Khai Street, District 3, Ho Či Minovo Město, Vietnam

ul. Długa 29/226, 00-238 Varšava, Polsko


Žijeme v digitálním světe s novými příležitostmi na průzkum trhu. Připojte se k mobilní cestě. Společnost TGM Research se specializuje na mobilní průzkum trhu a online panely.

© 2022 TGM Research FZEs