Online panel v Ázerbájdžán | Průzkum trhu v Ázerbájdžán

Provádíte mobilní nebo online průzkum trhu v Ázerbájdžán? Nejste si jisti, kde začít s Vaším projektem průzkumu b2b nebo spotřebitelského trhu? Nevíte kde najít online panel? Zde Vám nabízíme služby průzkumu trhu! Přečtěte si naše tipy, údaje o zemi a data od TGM Panel Ázerbájdžán, které Vám pomohou uspět. Nezapomeňte nás požádat o naší místní expertízu s online panely v Ázerbájdžán!

Mobile and online research panel in Australia

Ázerbájdžán na první pohled

Název státu v úředním jazyce

Azərbaycan Respublikası

Místní jazyk

Azerbaijani

Hlavní město Ázerbájdžán

Baku

Klíčová města

Baku, Ganja, Sumqayit

Počet obyvatel

10M / město 56%

Průměrný věk

32.3 let

Uživatelé internetu

80%

Uživatelé chytrých telefonů

51.2%

Uživatelé laptopů / PC

47.5%

Aktivní uživatelé sociálních sítí

37%

HDP celkem (PPP)

$189.050 Miliarda / $18,793 (na obyvatele)

Ázerbájdžán Národní motto: Bir kərə yüksələn bayraq bir daha enməz! / The flag once raised will never fall!

Plánujete průzkum spotřebitelského trhu nebo online studii v Azerbaijan

Seznam online panelů, které vlastní TGM Research

 

NÁŠ ONLINE PANEL V ÁZERBÁJDŽÁN

Proč využívat mobilní a online TGM panely v Ázerbájdžán?

TGM Research vlastní online panel v Ázerbájdžán dvojitým přihlášením, který je získáván z více zdrojů, aby byl nezaujatý a národně reprezentativní. TGM a partnerské online panely jsou využívaný výlučně pro účely průzkumu trhu. Náš panel pro průzkum trhu je předem najatá skupina respondentů, kteří souhlasili s účastí na projektech průzkumu trhu: včetně kvantitativního nebo kvalitativního výzkumu: jako jsou online průzkumy, hloubkové rozhovory (IDI), skupiny úzkého zaměření, diskusní fórum nebo IHUT.

Níže naleznete rozpis proveditelnosti pro průzkum trhu v Ázerbájdžán z hlediska pohlaví, věku a regionu. Pokud hledáte další odpovědi na Vaše dotazy, prosím kontaktujte nás

Aktivní panelové publikum

1,450

Zastoupení pohlaví panelistů

Pohlaví

TGM

Sčítání lidu

Muž

%

50%

Žena

%

50%

 

Rozdělení podle věkových skupin

Věk

TGM

Sčítání lidu

15-19

%

9%

20-24

%

12%

25-29

%

13%

30-34

%

11%

35-39

%

9%

40-49

%

17%

50+

%

29%

 

Celostátní dosah

Není nutné soustředit se na jedno konkrétní město nebo provincii v Ázerbájdžán. S TGM mobilním panelem můžete dělat rozhovory s lidmi z celého Ázerbájdžán. Znamená to lepší vzorkovací plán, lepší reprezentaci a lepší extrapolaci dat pro Vaší kvantitativní výzkumnou analýzu nebo kvalitativní výzkumné projekty.

Náklady

Vzhledem k tomu, že jsou průzkumy samostatně řízené, budou Vaše náklady na práci v terénu mnohem nižší. Můžete častěji provádět agilní výzkum s větší velikostí vzorku, která bude vyhovovat Vaším potřebám.

Rychlost

Pomocí mobilní a online technologie můžete okamžitě oslovit tisíce respondentů, kteří Váše dotazníky vyplní během hodin a splní Vaše kvóty.

Kvalita vzorku

Nižší náklady by neměly mít dopad na kvalitu Vaších online průzkumů. Ve společnosti TGM Research bereme kvalitu dat velice vážně s jedním centralizovaným a standardizovaným přísným postupem pro nábor panelů, správu panelů a kontroly kvality během celého trvání průzkumu trhu.

Využíváme naší jedinečnou digitální technologii snímání otisků prstů a logické testy k měření zapojení a důvěry u každého respondenta, který bude vyplňovat Vaše online dotazníky.

Zkušenost respondenta

Účastníci jsou palivem našeho odvětví. V TGM se nejenom snažíme o zajištění mobilního přístupu pro respondenty, ale také navrhujeme optimalizované a zábavné studie pro naše účastníky panelu. 

TGM je jednou z nejrychleji rozvíjejících se online výzkumných společností na celém světě s nejvyšší mírou odezvy a skóre spokojenosti díky našemu velkorysému systému odměn, který skutečně odměňuje respondenty za jejich čas a úsilí.

Nabízíme různé možnosti převzetí odměn: prostřednictvím PayPal, GCodes®, v hotovosti, jako mobilní dobití kreditu, pomocí Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, bankovním převodem nebo prostřednictvím online poukázek

Dostupné typy průzkumu trhu

S naším panelem pro průzkum trhu v Ázerbájdžán můžete provádět jak kvantitativní, tak kvalitativní projekty průzkumu trhu - včetně populárních průzkumů spotřebitelského trhu, jakož i specializovanějších (výzkum v oblasti zdravotnictví, maloobchodní výzkum, technologický výzkum, služby sociálního výzkumu a další)

Máte dotaz týkající se podnikání?

Podívejte se na naše mobilní a online panely pro průzkum trhu

Hledáte vysoce kvalitního poskytovatele online panelu pro spotřebitele nebo projekt průzkumu trhu mezi společnostmi?

TGM Research - mobile surveys

Žijeme v digitálním světe s novými příležitostmi na průzkum trhu. Připojte se k mobilní cestě. Společnost TGM Research se specializuje na mobilní průzkum trhu a online panely.

© 2022 TGM Research FZEs

 

TGM Research FZE

8. podlaží, Business Center 4,  
Al Nakheel 1005 Ras Al Khaimah 
Spojené arabské emiráty

4. podlaží, VIPD budova č. 4 Nguyen Thi Minh Khai Street District 1, Ho Chi Minh City Vietnam

ul. Długa 29/226
00-238 Varšava Polsko

Kontaktujte nás


TGM Research FZE

8. podlaží, Business Center 4, 
Al Nakheel 1005 Ras Al Khaimah 
United Arab Emirates

4. podlaží, VIPD building No.4 Nguyen Thi Minh Khai Street District 1, Ho Chi Minh City Vietnam

ul. Długa 29/226
00-238 Varšava Poland


Žijeme v digitálním světe s novými příležitostmi na průzkum trhu. Připojte se k mobilní cestě. Společnost TGM Research se specializuje na mobilní průzkum trhu a online panely.

© 2022 TGM Research FZEs