Online panel v USA | Průzkum trhu v USA

Provádíte mobilní nebo online průzkum trhu v the USA? Nejste si jisti, kde začít s Vaším projektem průzkumu b2b nebo spotřebitelského trhu? Nevíte kde najít online panel? Zde Vám nabízíme služby průzkumu trhu! Přečtěte si naše tipy, údaje o zemi a data od TGM Panel USA, které Vám pomohou uspět. Nezapomeňte nás požádat o naší místní expertízu s online panely v USA. 

USA na první pohled

Název státu v úředním jazyce

United States of Amerika

Místní jazyk

English

Hlavní město the USA

Washington, D.C.

Klíčová města

New York, Los Angeles, Washington D.C.

Počet obyvatel

329M / město 82%

Průměrný věk

38.3 years old

Uživatelé internetu

95%

Uživatelé chytrých telefonů

82%

Uživatelé laptopů / PC

77%

Aktivní uživatelé sociálních sítí

70%

HDP celkem (PPP)

$20.580 trillion / $62.869 (na obyvatele)

USA Národní motto: In God We Trust

Plánujete průzkum spotřebitelského trhu nebo online studii v the USA?

NÁŠ ONLINE PANEL V USA

Proč využívat mobilní a online TGM panely v USA?

TGM Research vlastní online panel v USA s dvojitým přihlášením, který je získáván z více zdrojů, aby byl nezaujatý a národně reprezentativní. TGM a partnerské online panely jsou využívaný výlučně pro účely průzkumu trhu. Náš panel pro průzkum trhu je předem najatá skupina respondentů, kteří souhlasili s účastí na projektech průzkumu trhu: včetně kvantitativního nebo kvalitativního výzkumu: jako jsou online průzkumy, hloubkové rozhovory (IDI), skupiny úzkého zaměření, diskusní fórum nebo IHUT. Níže naleznete rozpis proveditelnosti pro průzkum trhu v USA z hlediska pohlaví, věku a regionu. Pokud hledáte další odpovědi na Vaše dotazy, prosím kontaktujte nás.

Aktivní panelové publikum

292,600

Zastoupení pohlaví panelistů

Pohlaví

TGM

Sčítání lidu

Muž

31%

49%

Žena

69%

51%

 

Rozdělení podle věkových skupin

Věk

TGM

Sčítání lidu

15-19

7%

8%

20-24

10%

9%

25-29

11%

9%

30-34

12%

8%

35-39

14%

8%

40-49

17%

16%

50+

29%

43%

 

Celostátní dosah

Není nutné soustředit se na jedno konkrétní město nebo provincii v USA. S TGM mobilním panelem můžete dělat rozhovory s lidmi z celého Polska. Znamená to lepší vzorkovací plán, lepší reprezentaci a lepší extrapolaci dat pro Vaší kvantitativní výzkumnou analýzu nebo kvalitativní výzkumné projekty.

Náklady

Vzhledem k tomu, že jsou průzkumy samostatně řízené, budou Vaše náklady na práci v terénu mnohem nižší. Můžete častěji provádět agilní výzkum s větší velikostí vzorku, která bude vyhovovat Vaším potřebám.

Speed

Pomocí mobilní a online technologie můžete okamžitě oslovit tisíce respondentů, kteří Váše dotazníky vyplní během hodin a splní Vaše kvóty.

Kvalita vzorku

Nižší náklady by neměly mít dopad na kvalitu Vaších online průzkumů. Ve společnosti TGM Research bereme kvalitu dat velice vážně s jedním centralizovaným a standardizovaným přísným postupem pro nábor panelů, správu panelů a kontroly kvality během celého trvání průzkumu trhu.

Využíváme naší jedinečnou digitální technologii snímání otisků prstů a logické testy k měření zapojení a důvěry u každého respondenta, který bude vyplňovat Vaše online dotazníky.

Zkušenost respondenta

Účastníci jsou palivem našeho odvětví. V TGM se nejenom snažíme o zajištění mobilního přístupu pro respondenty, ale také navrhujeme optimalizované a zábavné studie pro naše účastníky panelu. 

TGM je jednou z nejrychleji rozvíjejících se online výzkumných společností na celém světě s nejvyšší mírou odezvy a skóre spokojenosti díky našemu velkorysému systému odměn, který skutečně odměňuje respondenty za jejich čas a úsilí.

Nabízíme různé možnosti převzetí odměn: prostřednictvím PayPal, GCodes®, v hotovosti, jako mobilní dobití kreditu, pomocí Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, bankovním převodem nebo prostřednictvím online poukázek.

Dostupné typy průzkumu trhu

With our market research panel in United States of Amerika, you can conduct both quantitative research and qualitative market research projects - including popular consumer market research surveys, as well as more specialized (healthcare research, retail research, technology research, social research services and other)

Stránka panelu TGM Research:TGM Panel USA

Máte dotaz týkající se podnikání?

Podívejte se na naše mobilní a online panely pro průzkum trhu

Hledáte vysoce kvalitního poskytovatele online panelu pro spotřebitele nebo projekt průzkumu trhu mezi společnostmi?

Žijeme v digitálním světe s novými příležitostmi na průzkum trhu. Připojte se k mobilní cestě. Společnost TGM Research se specializuje na mobilní průzkum trhu a online panely.

© 2023 TGM Research FZEs

 

TGM Research FZE

A2-102B Budova č.p. A2, Al Hamra Industrial Zone-FZ, Ras al-Khaimah 1005,  Spojené Arabské Emiráty

3. patro, 100 Nguyen Thi Minh Khai Street, District 3, Ho Či Minovo Město, Vietnam

ul. Długa 29/226, 00-238 Varšava, Polsko

Kontaktujte nás


TGM Research FZE

A2-102B Budova č.p. A2, Al Hamra Industrial Zone-FZ, Ras al-Khaimah 1005,  Spojené Arabské Emiráty

3. patro, 100 Nguyen Thi Minh Khai Street, District 3, Ho Či Minovo Město, Vietnam

ul. Długa 29/226, 00-238 Varšava, Polsko


Žijeme v digitálním světe s novými příležitostmi na průzkum trhu. Připojte se k mobilní cestě. Společnost TGM Research se specializuje na mobilní průzkum trhu a online panely.

© 2022 TGM Research FZEs