Skip to main content

Online panel v Vietnam | Průzkum trhu v Vietnam

Provádíte mobilní nebo online průzkum trhu v Vietnam? Nejste si jisti, kde začít s Vaším projektem průzkumu b2b nebo spotřebitelského trhu? Nevíte kde najít online panel? Zde Vám nabízíme služby průzkumu trhu! Přečtěte si naše tipy, údaje o zemi a data od TGM Panel Vietnam, které Vám pomohou uspět. Nezapomeňte nás požádat o naší místní expertízu s online panely v Vietnam,!

Mobile and online research panel in Vietnam

Vietnam na první pohled

Název státu v úředním jazyce

Việt Nam

Místní jazyk

Tiếng Việt (vietnamština)

Hlavní město Vietnam

Hà Nội (Hanoi)

Klíčová města

Ho Chi Minh City, Da Nang, Can Tho, Hai Phong

Počet obyvatel

97M / město 36%

Průměrný věk

32.6 let starý

Uživatelé internetu

66%

Uživatelé chytrých telefonů

64%

Uživatelé laptopů / PC

43%

Aktivní uživatelé sociálních sítí

64%

HDP celkem (PPP)

$770.2 miliarda / $8,066 (na obyvatele)

Vietnam Národní motto: Ðộc lập, Tự do, Hạnh phúc / Independence, Freedom and Happiness

Plánujete průzkum spotřebitelského trhu nebo online studii v Vietnam? Zjistěte více o naší výzkumné agentuře..

Seznam online panelů, které vlastní TGM Research

 

NÁŠ ONLINE PANEL V VIETNAM

Proč využívat mobilní a online TGM panely v Vietnam?

TGM Research vlastní online panel in Vietnam s dvojitým přihlášením, který je získáván z více zdrojů, aby byl nezaujatý a národně reprezentativní. TGM a partnerské online panely jsou využívaný výlučně pro účely průzkumu trhu. Náš panel pro průzkum trhu je předem najatá skupina respondentů, kteří souhlasili s účastí na projektech průzkumu trhu: včetně kvantitativního nebo kvalitativního výzkumu: jako jsou online průzkumy, hloubkové rozhovory (IDI), skupiny úzkého zaměření, diskusní fórum nebo IHUT.

Níže naleznete rozpis proveditelnosti pro průzkum trhu v Vietnam z hlediska pohlaví, věku a regionu. Pokud hledáte další odpovědi na Vaše dotazy, prosím kontaktujte nás.

Aktivní panelové publikum

33,021

Zastoupení pohlaví panelistů

Pohlaví

TGM

Sčítání lidu

Muž

54%

49%

Žena

46%

51%

Rozdělení podle věkových skupin

Věk

TGM

Sčítání lidu

15-19

22%

9%

20-24

27%

9%

25-29

24%

9%

30-34

13%

9%

35-39

6%

10%

40-49

6%

22%

50+

2%

33%

 

Regionální distribuce

Město

Panelová distribuce

Ho Chi Minh City

23%

Hanoi

24%

Da Nang, Hai Phong, Can Tho

7%

   

Klíčová města

47%

Jiná města

30%

Venkov

23%

Celostátní dosah

Není nutné soustředit se na jedno konkrétní město nebo provincii v Vietnam. S TGM mobilním panelem můžete dělat rozhovory s lidmi z celého Vietnam. Znamená to lepší vzorkovací plán, lepší reprezentaci a lepší extrapolaci dat pro Vaší kvantitativní výzkumnou analýzu nebo kvalitativní výzkumné projekty.

Náklady

Vzhledem k tomu, že jsou průzkumy samostatně řízené, budou Vaše náklady na práci v terénu mnohem nižší. Můžete častěji provádět agilní výzkum s větší velikostí vzorku, která bude vyhovovat Vaším potřebám.

Rychlost

Pomocí mobilní a online technologie můžete okamžitě oslovit tisíce respondentů, kteří Váše dotazníky vyplní během hodin a splní Vaše kvóty.

Kvalita vzorku

Nižší náklady by neměly mít dopad na kvalitu Vaších online průzkumů. Ve společnosti TGM Research bereme kvalitu dat velice vážně s jedním centralizovaným a standardizovaným přísným postupem pro nábor panelů, správu panelů a kontroly kvality během celého trvání průzkumu trhu.

Využíváme naší jedinečnou digitální technologii snímání otisků prstů a logické testy k měření zapojení a důvěry u každého respondenta, který bude vyplňovat Vaše online dotazníky.

Zkušenost respondenta

Účastníci jsou palivem našeho odvětví. V TGM se nejenom snažíme o zajištění mobilního přístupu pro respondenty, ale také navrhujeme optimalizované a zábavné studie pro naše účastníky panelu. 

TGM je jednou z nejrychleji rozvíjejících se online výzkumných společností na celém světě s nejvyšší mírou odezvy a skóre spokojenosti díky našemu velkorysému systému odměn, který skutečně odměňuje respondenty za jejich čas a úsilí.

Nabízíme různé možnosti převzetí odměn: prostřednictvím PayPal, GCodes®, v hotovosti, jako mobilní dobití kreditu, pomocí Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, bankovním převodem nebo prostřednictvím online poukázek.

Dostupné typy průzkumu trhu

S naším panelem pro průzkum trhu v Vietnam můžete provádět jak kvantitativní, tak kvalitativní projekty průzkumu trhu - včetně populárních průzkumů spotřebitelského trhu, jakož i specializovanějších (výzkum v oblasti zdravotnictví, maloobchodní výzkum, technologický výzkum, služby sociálního výzkumu a další).

Stránka panelu TGM Research: TGM Panel Vietnam

Máte dotaz týkající se podnikání?

Podívejte se na naše mobilní a online panely pro průzkum trhu

Hledáte vysoce kvalitního poskytovatele online panelu pro spotřebitele nebo projekt průzkumu trhu mezi společnostmi?