Skip to main content

Online panel ve Vietnamu |
Průzkum trhu ve Vietnamu

Děláte mobilní nebo online průzkum trhu ve Vietnamu? Nejste si jistí, jak začít s Vaším b2b nebo projektem průzkumu trhu spotřebitelů nebo nevíte, kde najít online panel? Nabízíme Vám tady služby průzkumu trhu! Přečtěte si naše tipy, podívejte se na naše národní grafy a grafy pro TGM panel ve Vietnamu, které vám pomohou uspět. Nezapomeňte nás požádat o naše místní profesionální znalosti o online panelech ve Vietnamu!
Online panel ve Vietnamu |  Průzkum trhu ve Vietnamu
Vietnam okamžitě

Vietnam okamžitě

Uživatelé internetu

66%

Uživatelé laptopů / PC

43%

Uživatelé chytrých telefonů

64%

Aktivní uživatelé sociálních sítí

64%

HDP celkem (PPP)

$770.2 billion / $8,066 (na obyvatele)

Vietnamu Národní motto

Ðộc lập, Tự do, Hạnh phúc / Independence, Freedom and Happines

Název státu v úředním jazyce

Việt Nam

Hlavní město Vietnam

Hà Nội (Hanoi)

Počet obyvatel

97M / město 36%

Průměrný věk

32.6 let

Místní jazyk

Tiếng Việt (Vietnamese)

Klíčová města

Ho Chi Minh City, Da Nang, Can Tho, Hai Phong

NAŠE PANELY

Seznam proprietárních online panelů TGM Research

TGM Research panely

Zjistěte více o našich možnostech online výzkumu ve Vietnamu:

Náš online panel ve Vietnamu

Společnost TGM Research provozuje ve Vietnamu patentovaný online panel s dvojitým přihlášením, který je rekrutován tak, aby přesně reprezentoval populaci dané země.

Proces náboru

Chápeme, že různé zdroje náboru zajišťují reprezentativní vzorek. Abychom minimalizovali zkreslení vzorku, používáme přístup založený na náboru z více zdrojů. Kromě toho jsou naše panely průběžně podrobovány doplňujícímu procesu náboru a jejich odezva je neustále kontrolována. To zajišťuje udržení spolehlivých profilových metrik panelu publika, a to i v případě nejnáročnějších cílových skupin.

Standardy kvality

Naším posláním je poskytovat našim klientům nejvyšší možnou kvalitu. Ve společnosti TGM Research se vše řídí přísným kodexem chování, který je stanovený organizací ESOMAR. Ať už se jedná o vytváření a správu online panelů ve Vietnamu, shromažďování a zpracování dat nebo ukládání osobních údajů, dbáme na to, aby vše probíhalo podle nejvyšších oborových standardů.

Členové našeho týmu hovoří místním jazykem a znají místní podmínky ve Vietnamu. Díky tomu můžeme nabídnout vysoce kvalitní poradenství pro projekty, které jsou prováděné na našem panelu ve Vietnamu. To vám umožní navázat kontakt s cílovou skupinou a získat informace potřebné k přijímání informovaných strategických rozhodnutí.

Správa expertních panelů

V srdci každé panelové společnosti leží panel samotný, což je pravda, které v TGM Research hluboce rozumíme. Naše odborné znalosti spočívají ve správě zdravých a aktivních panelů díky kolektivním zkušenostem našeho týmu, z nichž většina strávila v oboru více než deset let, a to jak na straně klienta, tak na straně poskytovatele panelu.

TGM Research věnuje mimořádnou pozornost poskytování panelové podpory všem členům. Každý člen spotřebitelského panelu dostane rychlou zpětnou vazbu o své odpovědi v preferovaném jazyce na jakýkoli dotaz prostřednictvím zvoleného kontaktního kanálu.

Profilování spotřebitelských panelů

Od našich účastníků panelu shromažďujeme mnoho profilových údajů týkajících se různých témat, včetně obecných demografických údajů, informací o rodině a domácnosti, volby životního stylu, vlastnictví produktů, dopravních preferencí, finančních služeb, údajů o zdravotní péči a další.

Kategorie: Informace o profilování:
Obecné demografické údaje: věk, pohlaví, zeměpisný region, rozsah příjmů, úroveň vzdělání, povolání, rodinný stav, velikost domácnosti a počet a pohlaví dětí v domácnosti spolu s jejich věkem.
Doprava a mobilita: stav vlastnictví vozidla, značka vlastněného vozu, stáří vozu a zda byl vůz zakoupen jako nový nebo ojetý.
Technologie: vlastnictví chytrého telefonu, značka používaného telefonu, sociální sítě, používání internetu atd.
Rodina a domácnost: vlastnictví domácích spotřebičů, rozhodovací proces během nákupů a stav vlastnictví domu
Cestování: cestovní návyky, preferované způsoby dopravy, frekvence cestování, povaha cestování a přidělený cestovní rozpočet
Finanční služby: využívání finančních služeb, počet a typy vedených bankovních účtů a používání kreditních a debetních karet.
Zaměstnání: status zaměstnání, pracovní profil, profesní role, odvětví zaměstnání a velikost společnosti

Tento seznam není úplný, protože profilové otázky pro každou kategorii jsou pravidelně aktualizovány. To nám umožňuje rychle se přizpůsobit konkrétním požadavkům klientů a ušetřit tak respondentům cenný čas. Pokud se chcete dozvědět více, kontaktujte nás.

NÁŠ ONLINE PANEL VE VIETNAMU

Pro využívat TGM mobilní a online panely ve Vietnamu?

TGM Research vlastní online panel ve Vietnamu s dvojitým přihlášením, který je získáván z více zdrojů, aby byl nezaujatý a národně reprezentativní. TGM a partnerské online panely jsou využívaný výlučně pro účely průzkumu trhu. Náš panel pro průzkum trhu je předem najatá skupina respondentů, kteří souhlasili s účastí na projektech průzkumu trhu: včetně kvantitativního nebo kvalitativního výzkumu: jako jsou online průzkumy ve Vietnamu, hloubkové rozhovory (IDI), skupiny úzkého zaměření, diskusní fórum nebo IHUT.
Níže naleznete rozpis proveditelnosti pro průzkum trhu ve Vietnamu z hlediska pohlaví, věku a regionu. Pokud hledáte další odpovědi na Vaše dotazy, prosím kontaktujte nás.

Rozdělení podle věkových skupin

Věk TGM Sčítání lidu
15-19 22% 9%
20-24 27% 9%
25-29 24% 9%
30-34 13% 9%
35-39 6% 10%
40-49 6% 22%
50+ 2% 33%

Zastoupení pohlaví panelistů

Pohlaví TGM Sčítání lidu
Muž 54% 49%
Žena 46% 51%
Průzkum trhu ve Vietnamu

33,021

NÁŠ ONLINE PANEL VE VIETNAMU

Objevte sílu TGM mobilního a online panelu ve Vietnamu:

Vaše brána k neocenitelným přehledům!

Získání cenných informací o cílovém trhu může pro majitele firmy nebo výzkumného pracovníka znamenat změnu hry. Díky mobilnímu a online panelu TGM ve Vietnamu můžete činit informovaná rozhodnutí, optimalizovat své marketingové strategie a nakonec podpořit svůj obchodní růst. Nenechte si ujít příležitost objevit sílu mobilního a online panelu TGM – je to vaše brána k neocenitelným přehledům, které mohou změnit způsob vašeho podnikání!

Celostátní dosah

Není nutné soustředit se na jedno konkrétní město nebo provincii ve Vietnamu. S TGM mobilním panelem můžete dělat rozhovory s lidmi z celého Vietnamu. Znamená to lepší vzorkovací plán, lepší reprezentaci a lepší extrapolaci dat pro Vaší kvantitativní výzkumnou analýzu nebo kvalitativní výzkumné projekty.

Náklady

Vzhledem k tomu, že jsou průzkumy samostatně řízené, budou Vaše náklady na práci v terénu mnohem nižší. Můžete častěji provádět agilní výzkum s větší velikostí vzorku, která bude vyhovovat Vaším potřebám.

Rychlost

Pomocí mobilní a online technologie můžete okamžitě oslovit tisíce respondentů, kteří Váše dotazníky vyplní během hodin a splní Vaše kvóty.

Kvalita vzorku

Nižší náklady by neměly mít dopad na kvalitu Vaších online průzkumů. Ve společnosti TGM Research bereme kvalitu dat velice vážně s jedním centralizovaným a standardizovaným přísným postupem pro nábor panelů, správu panelů a kontroly kvality během celého trvání průzkumu trhu.

Využíváme naší jedinečnou digitální technologii snímání otisků prstů a logické testy k měření zapojení a důvěry u každého respondenta, který bude vyplňovat Vaše online dotazníky.

Zkušenost respondenta

Účastníci jsou palivem našeho odvětví. V TGM se nejenom snažíme o zajištění mobilního přístupu pro respondenty, ale také navrhujeme optimalizované a zábavné studie pro naše účastníky panelu.

TGM je jednou z nejrychleji rozvíjejících se online výzkumných společností na celém světě s nejvyšší mírou odezvy a skóre spokojenosti díky našemu velkorysému systému odměn, který skutečně odměňuje respondenty za jejich čas a úsilí.

Nabízíme různé možnosti převzetí odměn: prostřednictvím PayPal, GCodes®, v hotovosti, jako mobilní dobití kreditu, pomocí Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, bankovním převodem nebo prostřednictvím online poukázek.

Dostupné typy průzkumu trhu

S naším panelem pro průzkum trhu ve Vietnamu můžete provádět jak kvantitativní, tak kvalitativní projekty průzkumu trhu - včetně populárních průzkumů spotřebitelského trhu, jakož i specializovanějších (výzkum v oblasti zdravotnictví, maloobchodní výzkum, technologický výzkum, služby sociálního výzkumu a další).

Stránka panelu TGM Research: TGM Panel Vietnam.
Chcete se zúčastnit průzkumů?
nebo

DŮVĚŘUJÍ NÁM I TI NEJLEPŠÍ

Jste v dobré společnosti. Naše práce zahrnovala projekty pro:
TGM Panel logo amazon
TGM Panel logo public-media
TGM Panel logo Love Frankie
TGM Panel logo saxo bank
TGM Panel logo dw
TGM Panel logo word remit
TGM Panel logo criteo
TGM Panel logo Iff
TGM Panel logo nielsen
TGM Panel logo publicis
TGM Panel logo KPMG
TGM Panel logo LSE
TGM Panel logo ratuken
TGM Panel logo texas uni
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo
TGM Panel logo

Zjednodušte celý proces průzkumu trhu prostřednictvím:

research-speed-tgm-online-panel RYCHLOSTI

RYCHLOSTI

TGM propojuje celý projekt spotřebitelského výzkumu, provádí sběr dat a poskytuje výsledky již za 1 – 5 dní.
TGM Panel PODSTATY

PODSTATY

Používáme vlastní pokročilá výzkumná řešení, která nám dávají možnost zvýšit efektivitu řízení projektů, takže už nikdy nebudete muset volit mezi náklady a kvalitou.
TGM Panel POSÍLENÍ

POSÍLENÍ

S podporou týmu certifikovaných výzkumných konzultantů TGM umožňuje klientům provádět bezproblémové výzkumné projekty a získávat spolehlivé poznatky.
TGM Research Mobilní spotřebitelské průzkumy
Hledáte vysoce kvalitního poskytovatele online panelu pro spotřebitele nebo projekt průzkumu trhu mezi společnostmi?

Máte zájem o výzkum v určité zeměpisné oblasti?

Zjistěte více o našich mobilních a online panelech pro průzkum trhu