Skip to main content

Online panel v Mosambik | Průzkum trhu v Mosambik

Provádíte mobilní nebo online průzkum trhu v Mosambik? Nejste si jisti, kde začít s Vaším projektem průzkumu b2b nebo spotřebitelského trhu? Nevíte kde najít online panel? Zde Vám nabízíme služby průzkumu trhu! Přečtěte si naše tipy, údaje o zemi a data od TGM Panel Mosambik, které Vám pomohou uspět. Nezapomeňte nás požádat o naší místní expertízu s online panely v Mosambik!

Mosambik na první pohled

Název státu v úředním jazyce

Moçambique

Místní jazyk

Portuguese

Hlavní město Mosambik

Maputo

Klíčová města

Maputo, Matola, Nampula

Počet obyvatel

29M / město 36%

Průměrný věk

17.7 let

Uživatelé internetu

18%

Uživatelé chytrých telefonů

15%

Uživatelé laptopů / PC

Data nejsou k dispozici

Aktivní uživatelé sociálních sítí

8.1%

HDP celkem (PPP)

$41.473 Miliarda / $1,331 (na obyvatele)

Mosambik Národní motto: República de Moçambique/ Republic of Mozambique

Plánujete průzkum spotřebitelského trhu nebo online studii v Mosambik?

Seznam online panelů, které vlastní TGM Research

 

NÁŠ ONLINE PANEL V MOSAMBIK

Proč využívat mobilní a online TGM panely v Mosambik?

TGM Research vlastní online panel v Mosambik dvojitým přihlášením, který je získáván z více zdrojů, aby byl nezaujatý a národně reprezentativní. TGM a partnerské online panely jsou využívaný výlučně pro účely průzkumu trhu. Náš panel pro průzkum trhu je předem najatá skupina respondentů, kteří souhlasili s účastí na projektech průzkumu trhu: včetně kvantitativního nebo kvalitativního výzkumu: jako jsou online průzkumy, hloubkové rozhovory (IDI), skupiny úzkého zaměření, diskusní fórum nebo IHUT.

Níže naleznete rozpis proveditelnosti pro průzkum trhu v Mosambik z hlediska pohlaví, věku a regionu. Pokud hledáte další odpovědi na Vaše dotazy, prosím kontaktujte nás.

Aktivní panelové publikum

1,300

Zastoupení pohlaví panelistů

Pohlaví

TGM

Sčítání lidu

Muž

 

49%

Žena

 

51%

 

Rozdělení podle věkových skupin

Věk

TGM

Sčítání lidu

15-19

 

20%

20-24

 

16%

25-29

 

13%

30-34

 

11%

35-39

 

9%

40-49

 

13%

50+

 

17%

 

Celostátní dosah

Není nutné soustředit se na jedno konkrétní město nebo provincii v Mosambik. S TGM mobilním panelem můžete dělat rozhovory s lidmi z celého Mosambik. Znamená to lepší vzorkovací plán, lepší reprezentaci a lepší extrapolaci dat pro Vaší kvantitativní výzkumnou analýzu nebo kvalitativní výzkumné projekty.

Náklady

Vzhledem k tomu, že jsou průzkumy samostatně řízené, budou Vaše náklady na práci v terénu mnohem nižší. Můžete častěji provádět agilní výzkum s větší velikostí vzorku, která bude vyhovovat Vaším potřebám.

Rychlost

Pomocí mobilní a online technologie můžete okamžitě oslovit tisíce respondentů, kteří Váše dotazníky vyplní během hodin a splní Vaše kvóty.

Kvalita vzorku

Nižší náklady by neměly mít dopad na kvalitu Vaších online průzkumů. Ve společnosti TGM Research bereme kvalitu dat velice vážně s jedním centralizovaným a standardizovaným přísným postupem pro nábor panelů, správu panelů a kontroly kvality během celého trvání průzkumu trhu.

Využíváme naší jedinečnou digitální technologii snímání otisků prstů a logické testy k měření zapojení a důvěry u každého respondenta, který bude vyplňovat Vaše online dotazníky.

Zkušenost respondenta

Účastníci jsou palivem našeho odvětví. V TGM se nejenom snažíme o zajištění mobilního přístupu pro respondenty, ale také navrhujeme optimalizované a zábavné studie pro naše účastníky panelu. 

TGM je jednou z nejrychleji rozvíjejících se online výzkumných společností na celém světě s nejvyšší mírou odezvy a skóre spokojenosti díky našemu velkorysému systému odměn, který skutečně odměňuje respondenty za jejich čas a úsilí.

Nabízíme různé možnosti převzetí odměn: prostřednictvím PayPal, GCodes®, v hotovosti, jako mobilní dobití kreditu, pomocí Transferwise, Revolut, Payoneer, Paysera, bankovním převodem nebo prostřednictvím online poukázek

Dostupné typy průzkumu trhu

S naším panelem pro průzkum trhu v Mosambik můžete provádět jak kvantitativní, tak kvalitativní projekty průzkumu trhu - včetně populárních průzkumů spotřebitelského trhu, jakož i specializovanějších (výzkum v oblasti zdravotnictví, maloobchodní výzkum, technologický výzkum, služby sociálního výzkumu a další)

Máte dotaz týkající se podnikání?

Podívejte se na naše mobilní a online panely pro průzkum trhu

Hledáte vysoce kvalitního poskytovatele online panelu pro spotřebitele nebo projekt průzkumu trhu mezi společnostmi?